Lista achitati Etapa 1 Valea Argovei 2019

LRS - CAMPIONATUL NATIONAL DE SPINNING 2017 - PESCUIT DIN BARCA
Avatar utilizator
Rares
Mesaje: 740
Membru din: 21 Sep 2009, 16:45
Localitate: brasov
Contact:

Lista achitati Etapa 1 Valea Argovei 2019

Mesajde Rares » 08 Mai 2019, 09:36

Mai jos aveti lista celor achitati, asa cum apar ei pe extras pana in data de 7 Mai. Lista o sa o mai updatez joi in ideea ca ultima zi de plata de miercuri (astazi) si deci joi ar trebui sa apara pe extras toate platile.
Daca am ratat pe cineva, va rog sa ma contactati. Facturile va stau la dispozitie in orice moment, trebuie doar sa mi le cereti pe mail rares.boeriu@gmail.com

1. Adrian Culea - Razvan Mocanu
2. Codrin Cozma - Vlaicu Sandor
3. Marius Codarcea - Nicolae Ana
4. Adrian Ghergulescu - Adrian Pichler
5. Alexandru Barbu - Ionut Lefter
6. Buliga Constantin - Grigore Onelian
7. Vasile Jarta - Pavel Calance
8. German Eugen - German Petre
9. Dan Popescu - Partener
10. Nitu Cristian - Partener
11. Stefan Petrov - Peter Vukadino
12. Mihai Preda - Catalin Stingu
13. Elvis Vigu - Dinu Daniel
14. Paul Plostinaru - Robert Moldoveanu
15. Robert Cristescu- Radu Vraciu
16. Constantin Adrian - Partener
17. Sorin Lazea - Constantin Cojocaru
18. Paul Iancu - Kerekes Attila
19. Bilan Marcel - Olenici Petrica
20. Cucu Vlad - Partener
21. Bogdan Cheta - Fanea Bondrea
22. Silviu Neagoe - Narcis Ivan
23. Octav Buliga - David Eduard
24. Sergiu Groza - Partener
25. Cosmin Schiopu - Ciprian Lazar
26. Costin Sandu - Catalin Stoica
27. Octavian Torescu - Cristian Pîndichi
28. Liviu Fratila - Viorel Petrica
29. Sever Grosu
30. Andrei Tegusi - Partener
31. Luigi Ionescu - Mihai Ionescu
32. Dorin Popa-Richard Pavel
33. Vitalie Sirbu - Andrei Carcea
34. Ionut Stefan
35. Catalin Ionescu-Alex Mocanu
36. Mircea Gabriel Iliescu- Iulian Duminica
37. Catalin Avasiloaie - Gicu Galin
38. Cristian Andronic - Cristan Popescu
39. Sabin Buzatu - Teodor Nastase
40. Mihai Zamfir - Cristian Zamfir
41. Robert Boanta - Andi Arif

42. Redin Abduraman - Vlad Tocae
43. Cristi Dragota - Csaba Imreh
44. Burdeti Viorel - Jianu Florin
45. Silviu Craciun - Tzutzi Soroceanu
46. Marian Morcovescu - Mircea Ciobanu
47. Ion Dumitru - Ovidiu Rebegel
48. Ciprian Hrisca - Ciprian Danilov
49. Cristi Anghelina - Cristi Hurjui
50. Nacu Vasile - Iacob Felix
Rares Boeriu - Brasov Spinning Team
http://spinningteambv.wordpress.com

Înapoi la “CNS ALRS - PESCUIT DIN BARCA”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori