Lista achitati Etapa 2 Cupa Rapture Delta Dunarii 2019

LRS - CAMPIONATUL NATIONAL DE SPINNING 2017 - PESCUIT DIN BARCA
Avatar utilizator
Rares
Mesaje: 737
Membru din: 21 Sep 2009, 16:45
Localitate: brasov
Contact:

Lista achitati Etapa 2 Cupa Rapture Delta Dunarii 2019

Mesajde Rares » 04 Iun 2019, 10:02

1. Gabriel Iliescu - Duminica
2. Robert Cristescu - Radu Vraciu
3. Richard Pavel - Dorin Popa
4. Alin Nedelcu - Razvan Huciog
5. Cosmin Schiopu - Ciprian Lazar
6. Bogdan Sandu - Partener
7. Cristian Buliga - Grigore Onelian
8. Ionut Stefan - Sorin Condratov
9. Cristian Dragota - Csaba Imreh
10. Octavian Torescu – Pîndichi Cristian
11. Razvan Mocanu - Adi Culea
12. Elvis Vigu - Dinu Daniel
13. Andrei Raduli - Razvan Dragan

14. Mihai Sofonea - Bogdan Sofonea
15. Zamfir Cristian - Zamfir Mihai
16. BST (Alexandru Barbu - Ionut Lefter)
17. Leontin Rusu - Florin Anastasiu
18. Luigi Ionescu - Mihai Ionescu
19. Ovidiu Sbircea - Partener
20. Acsente Iulian - Partener
21. Adrian Ghergulescu - Adrian Pichler
22. Powerfishing (Ion Viorel - Florin Ciortan)
23. Dorado (Marius Codarcea - Nicu Ana)
24. Rapture (Rares Boeriu - Mihai Bobonete)
25. Viorel Burdet - Jianu Florin
26. Ciprian Hrisca - Ciprian Danilov
27. 40 Send Money (Sorin Bontea - Adrian Constantin)
28. Aurel Gheorghiu- Gologan Ifim
29. Sorin Lazea - Partener
30. Catalin Stingu - Mihai Preda
31. Fane Bondrea
32. Bass Hunters (Ghindaoanu Razvan-Nitu Marian)
33. Dream Team (Grecu Gheorghe-Partener)
34. Viorel Petrica - Liviu Fratila
35. Vasile Jarda - Pavel Calance
36. Catalin Avasiloaie - Gigu Galin
37. Fishing Store (Cristian Andronic- Vamu Andrei)

38. Nacu Vasile - Iacob Ioan
39. Ovidiu Bradatan - Laszlo Jordaky
40. Dan Vasilescu - Lucian Nas
41. Groza Sergiu - Partener
42. Ivan Robert - Traian Copuzeanu
43. Cucu Vlad - Cucu Cristi
44. Robert Moldoveanu - Plostinaru Paul
45. Florin Voicu - Sabin Buzatu
46. Robert Boanta - Andi Arif
47. Ghioca Alin - Petrescu Cristian
48. Codrin Cozma - Vlaicu Sandor
49. Bogdan Gemanar - Cristian Popescu
50. Tinu Hangan - Laurentiu Voinov
51. Vlad Tocae - Redin Abduraman
52. Silviu Neagoe - Narci Ivan
53. Ovidiu Rebegel - Ion Dumitru
54. Razvan Negreanu - Andrei Tegusi
55. Catalin Ionescu - Alex Mocanu
56. Oltean Razvan - Gavriloaie Ioan
Rares Boeriu - Brasov Spinning Team
http://spinningteambv.wordpress.com

Înapoi la “CNS ALRS - PESCUIT DIN BARCA”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori